بازاریابی در اینترنت

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که به دلیل ارزانی، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع‌رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است.

شبانه‌روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود.

 

تاریخچه تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی برای اولین بار و به صورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات‌وایر نمایش داده شد. زمانی که هات‌وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی به وجود آمدند.

در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰٬۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند. در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد. شرکت سان میکروسیستم در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه‌اندازی نمود.

 

انواع روش های  تبلیغات اینترنتی
راه‌اندازی پایگاه اینترنتی
ارسال نامه الکترونیکی
ایجاد کلوب مشتریان
درج آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه‌های اینترنتی مانند تهران نیاز
ایجاد نمایشگاه الکترونیکی
راه‌اندازی فروشگاه الکترونیکی

 

درج آگهی رایگان در سایت تهران نیاز

تهران نیاز بستری مناسب برای معرفی کسب و کار خود در اینترنت است. نحوه ی کار تهران نیاز به این صورت است که با درج آگهی در سایت بازدید از آگهی شما از طریق گوگل و موتورهای جستجوگر دیگر بیشتر می شود.

درج آگهی در تهران نیاز رایگان است اما با پرداخت مبلغ نسبتا ارزان می توانید آگهی خود را ستاره دار کنید. آگهی های ستاره دار در ابتدای صفحه ی اول سایت قرار می گیرند و همچنین قابلیت جهش دارند یعنی شما می توانید هر چند وقت یکبار آگهی خود را به ابتدای صفحه ی اول سایت جهش دهید. به این ترتیب آگهی شما بازدید بیشتری خواهد داشت.

درج آگهی رایگان در تهران نیاز

 

تهران نیاز